» Poradna » Ostatní

Stanice metra Hůrka

Dobrý den,
Nevíte jestli je zakázaný jezdit metrem tam a zpátky?
Miluju úsek Hůrka - lužiny kdy to jede přes ten tubus. Kdyby si toho někdo všimnul tak můžou mi něco udělat?
Thanks

Odpovědi na otázku

když budeš mít platnou jízdenku, tak ti můžou všichni vlést na záda.
V opačném případě, tě revizor zkasíruje.

Zakázaný je pouze jezdit načerno

jestli ti bude stačit 15 minut na to než se z toho uděláš, tak ti stačí nepřestupní....jinak musíš koupit přestupní...tam na to máš 75 minut...to už by si mohl stačit.......je pravda že každýho vzrušuje něco jinýho...

Já mám měsíčník a tak můžu jezdit do bezvědomí.
Pocity podobné tomu co si psal mívám

Může si koupit i sms jizdenku

Je tu někdo, kdo tímto úsekem jezdí?

Já jsem tudy jezdíval když jsem tam bydlel. Ale moc přes ta špinavá skla není vidět (se ti divím). Jednou jsem dělal noční fotky toho sídliště a tubusu, jak tam jezdí metro ale byli tam nějací lidé u toho jezírka a s nimi jsem se dostal do konfliktu protože si mysleli že fotím je. Nemohli pochopit že v té tmě by na fotce nebyli vidět ani kdybych chtěl. Málem jsem dostal přes hubu. Jinak, myslím, nejhorší se ti může stát, že na tebe dozorčí zavolá policajta aby tě zkontroloval když mu budeš podezřelý že tam opakovaně nastupuješ několik hodin

jj nejde moc vidět, ale i tak to je dobré. Ten druhý tubus není tak dobrý

to mi je luto, ze ti ho nie je moc videt :/ vyrasties a vyrasie i on .....a ten druhy tubus si ale musis nasadit na svojho čuraka a nie jazdit v nom metrom...

no každopádně bych nejezdil. kgb mají oči všude.