» Poradna » Ostatní

Standartní grafický adaptér s rozšéřením VGA

Dobrý den, dnes jsem si stáhl ovladače grafické karty přes program od nVidia GeForce experience, po skončení instalace se mi zrušil vzhled Aero, napsalo mi to že Správce oken plochy přestal pracovat a někteří zástupci na ploše neragují. Zkoušel jsem restartovat PC, nepomohlo. Dále také ve správci zařízení mám v záložce ,,Grafické adaptéry´´ NVIDIA GeForce GTX 960 v pořádku a pod tím Standartní grafický adaptér s rozšéřením VGA se žlutým trojúhelníkem a vykřičníkem, zkoušel jsem vyhledat aktualizace ale hlásí mi to že je to aktuální, nevěděl by někdo s tím mám dělat?

Odpovědi na otázku

správce zařízení > NVIDIA GeForce GTX 960 > Vlastnosti > Ovladač > Vrátit změny ovladače(teda aspoň myslim že to tak je mam windows v angličtině)