» Poradna » Programy

Stalker na Steam, jak na češtinu?

Ahojte! potřeboval bych radu - Zakoupil jsem na Steamu Stalkera, ale není v ČJ... Jak do hry češtinu dostat?

Odpovědi na otázku

Pokud jsi to zakoupil v České republice, tak to vrať, protože jsou povinni již několik let dodávat vše i v češtině.

Trochu zcestná odpověď... Steam nedodává vše v ČJ

Jsou povinni cesky navod,ne produkt v cestine

Jinak co ti brani do hry nainstalovat cz?
u mne Day of defeat source,red orchestra vse nainstalovano cz,zakoupeno v obchode aktivovano a dotazeno pres steam a pak nezavisle smaostatne cz nainstalovane zvlast ktere ani nebyly k produktu

Brání mi to, že CZ vyrobil CD Projekt, který ji distribuoval zárveň s hrou.Proto není ve Steamu..

Tak snad si najdi ji na webu nebo nemas ji kupovat pres steam,to je tvoje volba,cd projekt ji zaplatil tak chce zaplatit i od tebe,to je jako kdyz koupis levnejsi PL verzi za 300 a budes se domahat cz kde ta hra i s ni stoji 700

Přesně jak píšeš, toto jsou ti chytráci, kteří si myslí, že když si koupí levnou hru, tak pak někde stáhnou češtinu a všechny přečůrají.

Vidim že sem narazil na kopici chytráků www.my-place.cz

Spis si neumis najit co potrebujes,nebo snad neumis pouzivat vyhledavac treba google,kdybys nebyl liny tak uz cz mas davno tam danou...........

Zdravím, mám stejnej problém a vygooglovat něco pořádnýho se mi bohužel nepodařilo. Ty češtiny, na který jsem narazil, se bohužel na tu verzi staženou ze steamu (1.0005 tuším) aplikovat nedaří. Piše to, že nějakej soubor je neznámý verze a instalace se ukončí. Měl by někdo nějaký funkční řešení?

Použijte Datastore modpack, který přeloží audio do ruštiny a přidá čeké titulky.
Vše je legální, protože překlad je vlastní a není použitý komerční od tuším CD Projektu.

http://datastor-modpack.blogspot.com/2009/10/dmp-7606-stin-cer... ...

Rozhodne vyzkouším, dík.

Viš, osoba s dotazem se kupříkladu taže zda li (nelicenčni) čeština ve steam verzi funguje, nebo zda li zneschopni celou hru... není zvedavy na slaboduche odpovedi a urazky

Steam ma cesku pobocku?
Ak nie, tak to nebolo kupene v CR.