» Poradna » Programy

Stalker Clear Sky Platinová edice

Nevíte kde jí sehnat zítra v Praze? (ideální pro deštivý víkend)
Z internetu jsem našel pouze Gameshop ale po příchodu mi bylo "suše" zděleno že se ve skladu spletl název a že se jedná o to první vydání.Třeba už jste to někdo v té edici koupil...

Odpovědi na otázku

Hledej šmudlo.Deštivý veekend je na to nejlepší.

Koupeno:-
Můj dotaz je jednoduchý,tahle hra je plná bugů ale mě maká naprosto parádně pod patchem 1.5.03 tak se chci zeptat zda to jde bez nutnosti instalace nových patchů dohrát nebo to s touto verzí nemá cenu a někde se zaseknu....
1.5.03-Dohrál někdo?
1.5.04 Dohrál někdo?
1.5.05 Dohrál někdo?
Který je dle zkušenosti nejlepší?
Hraju pod Vista 64.
Díky

Strč si to za klobouk lamo.

hmm,cenná informace od puberťáka,ani nebudu raději hádat kolik ti je
někdo další a rozumnější s odpovědí?