STALKER A VÝKON POČÍTAČE

DOBRY DEN MAM SESTAVU SE ZAKALDNÍ DESKOU ASUS M2V PROCESOREM AMD ATHLON 64 3800+ PAMĚTI 1 GIGA A GRAFIKOU SAPPHIRE ATI RADEON X1650PRO (ALE MÁM ZDROJ POUZE 300W FORTRON) ZKOUŠEL SEM HRAT STALKER JEN ŽE TA HRA SE MI PONĚKUD SEKALA NA ROTLIŠENÍ 1024*768 HIGH DETAIL A OBJECTVIVE (ALE UŽ NEVÍM CO TO BYLO PROSTĚ TO 2) A POROVNAVAL SEM TO S VYKONEM GRAFIKY 7600GS A PROCESOREM INTEL PENTIUM 3.0GHZ (350W) A STEJNE NASTAVENÍ JAKO JA A NESEKALO SE TO...MŮŽE TO BYT TIM ZDROJEM TO SEKANI ŽE UŽ NESTAČI ALE TO SE MI ZDA DIVNÉ BO BY SE MI TO ASI RESRATOVALO TAK ÚROSÍM O VÁŠE NÁZORY...DÍKY JO A U TE GRAFIKY X1650PRO MÁM POUZE TY ZÁKLADNÍ OVLADAČE

Odpovědi na otázku

jednoznačně kartě prospěje pokud nainstaluješ poslední dostupné ovladače za stránek výrobce a poslední verzi direct x ale musím tě stejnak zklamat,mám podstatně silnější výkon počítače než ty a řeším obdobný problém u této hry a to mám navíc originální českou verzi,ta hra je příšerně optimalizována a už jsem byl svědkem že velmi staré pc zvládá stalkera na střední detaily,obecně mají problémy s plynulostí hry především karty ATI a ještě jedna rada na závěr,hodně pomůže zvetšit swapovací soubor na 3giga a defragmentovat disk.

je lepší si nainstalovat tyto ovladače na grafiku http://www.stahuj.cz/ovladace/dnaati/[hledano]=dna&g[oz]=4.4.5.10a (dna-ati) a nebo normálně ovladače catalysty...a díky za odpověď

no já osobně používám pouze display driver bez catalystu poněvadž veškeré detaily si stejně nastavuješ přímo ve hře tak ten catalyst je zbytečnost která žere RAM a navíc děla v compu vcelku paseku.Příkladem já mám ATI display driver(7,5MB) na Vista 7.4 stažený z ATI.com a jsem vcelku spokojen.Mimochodem ten Stalker se mi rozběhal naprosto plynule na největší detaily takže můj závěr je že v té první oblasti(až po to vrakoviště)si hra skládá data a od další kampaně jsem až doted jel naprosto plynule takže přežij tu první relaci a jak budeš na vrakačí a pomáhat ostatním v zabití banditů tak se ti to též možná zlepší(u tebe tak ty střední detaily)

myslíte, že bych tu hru rozběhal na Celeronu 2,8 , deska ASUS p4p800 -vm a 512 Paměti?? GRafika saphire radeon x1600pro

na této sestavě bych se o to nepokoušel,bylo by to dost mizerný,zachránit to můžeš leda přidáním RAM alespon na 1 GB,to už by jake střední detaily snad zvládlo.

jj rozběháš ji možná i bez sekání pokud bude mit tvuj počítač naladu a samozřejmě že aji ta hra musí mít na tvuj počítač naladu