Stále se mi sekají hry...

Zdravim poslední dobou se mi sekají hry vyzkoušel jsem uplně všechno vyčistit pc antivirem,promazal registry,aktualizoval všechny ovladače, i reinstalaci Windows ,ale problem stále přebývá,stáhl jsem si znova program HWMonitor abych se koukl na teploty,ale všimnul jsem si,že vždycky při sekaní mi Cpu Powers Package spadne na minimum 91,80w z 130,80W a to stejne tak jako Gpu na 3,80% z 50.00% a po sekání to jde zase na max nevíte někdo co znamená to Powers Package a jestli to způsobuje to sekání? Díky za raduMoje sestava:Os-Windows 7 Home Premium 64 bitProcesor-AMD Phenom II X6 1090T 3.20 GhzRAM-8,00 GBGrafika-Geforce GTX 750 Ti (MSI)Zdroj-Chieftec-400WZákladní deska-Asus

Odpovědi na otázku

Zjistil jsem že to tedy sekaní nezpusobuje,ale chci poradit jestli to mám dát do servisu nebo jestli to nejsou vyhozené peníze,protože už nevim co dál ,když nepomohla ani reinstalace Windows.

Skusil bych cistu instalaciu Win, s formatom disku. Reinstal nemusi pomoct.Potom bych skusil vymenit, ak mas moznost, zdroj.

Já jsem dělal čistou instalaci ,jsem to napsal špatně ,místo reinstalace mělo být přeinstalace 😀 a jiný zdroj mám,ze starého pc, ale má jen 350W ,bojím se aby to utáhl tu grafiku a cpu...

Tam může být špatně víc věcí - vadné senzory teplot nebo napětí, přehřívání komponent, špatný zdroj, SW závadu bych vyloučil

Pc se mi přehříval cca před měsícem pak jsem vyměnil Cpu chlazení a ted se nepřehříva,ale sekání začalo asi 4-5 dní potom...

Tak pošli teploty v zátěži, jaké má chladič otáčky atp.

Nejde sem vložit Screenshot...ale mám to samé téma v pcforum tady je odkaz hodim to tam http://www.pcforum.cz/forum/tema/stale-se-mi-se...

Můžete použít třeba ctrlv.cz. Přes to vložíte screen, nebo nějakou jinou službu. Co tam je za desku? Asus je velmi široký pojem. A zkuste ten jiný zdroj! Nějaký slušný. Dost ale pochybuji, že se na něco takto přijde! Je to staré PC, problém může být kdekoli a diagnostiku vám přes internet nikdo neudělá.

Tady ta základní deska :https://www.tsbohemia.cz/zakladni-deska-asus-m4n68... Zdroj mám jenom ze starýho Pc a je srovnatelný stím co mám ted a Pc není starý před asi půl rokem jsem ho koupil použitej a majtel předemnou ho měl asi 3 roky a nějake komponenty tam byly nové

Napiš ještě jednou krásně souhrně všechno - komponenty PŘESNĚ včetně štítku zdroje, jaké máš teploty, jaký máš case

Ok tady je Screenshot z HWMonitor https://ctrlv.cz/mVAz,https://ctrlv.cz/mdh3

Grafická karta-Nvidia Geforce GTX 750 TIProcesor-AMD Phenom(tm) II X6 1090T 3.20 GHzPaměť-8,00 GBZákladní deska-Asus MSQ-M4N68T-MLEV2(B)Zdroj-CHIEFTEC PSF-400P (400W)SSD-2.5"- SATA 6Gb/s -120 GBHDD-Seagate Barracuda- 350 Gs-250 GBChlazení Cpu-Avc-vyměněnej větrák za Airen RedWings 70 Věták na zadním panelu-CoolerMaster SickleFlow 120mm, blue LED

Case-Zalman Z1 NeoPři zátěži max 60°C,stejně i GPU

Já bych to viděl na ten zdroj proč si vlastně měnil ten původní? přepětí? pokud jo, mohla to odnést i deska

Já neměnil Zdroj,jenom jsem psal, že ve starym Pc na půdě mám zdroj,že bych ho zkusil vyměnit, ale je srovnatelný stim co mám v tom novým Pc a je asi 5 let starý,jestli to má vůbec cenu to zkoušet...

Pokud to utáhne, tak určitě

To právě nevim, jestli to utáhne...

A co tedy vlastně chcete slyšet? Bez vyzkoušení to nebude. Jinak ta deska také není zázrak. Nemá chlazenou kaskádu a CPU má 125W!! Jestli náhodou nethrottluje napájení. Pak by samozřejmě klesl výkon i grafiky, protože to procesor přestane krmit. Zkuste na ní zaměřit nějaký větráček a aktivně jí ofukovat.PS: Váš komentář "Pc není starý před asi půl rokem jsem ho koupil použitej a majtel předemnou ho měl asi 3 roky" mě pobavil. Takže to evidentně je staré a ještě z druhé ruky. A určitě ho měl déle než 3 roky, protože to je HW z roku 2011!

Mizerná deska s nechlazenou napájecí kaskádou, prehistorickým chipsetem, osazená docela žravým 6ti jádrovým CPU s TDP 125W si jasně říká o problémy. Tipuju to na přehřívání nap. kaskády.