» Poradna » Mobily

Stale hlasi problem s kreditkou

Zdravim, mam 6s a problem s potvrzenim fakturacnich udaju. Iphone po me chce aktualizaci platebnich udaju, bohuzel po zadani cisla cc mi stale hlasi bud spatna kreditka, nebo proste ze neslo aktualizovat dane platebni udaje. Kartu pouzivam stale stejnou, nejsou zmeneny limity pro vyber/nakup pres net, nic... i naskenovani cc nepomohlo, furt hlasi chybu... netusi nekdo? Diky

Odpovědi na otázku

Takže po tebe chce niečo aktualizáciu platobných údajov.... nuž - milý zlatý - majú už tvoje všetky údaje o tebe a o kreditke a na tvoj úkor sa bude nakupovať.Veď takéto výzvy na nejaké potvrdzovanie je jasný phishing.

A odporúčanie? Zmeň kreditku v banke, zmeň heslá tam, kde si nakupoval, zablokuj starú kreditku, prever ten svoj mobil, pretože tam zaručene už máš riadnu škodnú.