» Poradna » Windows (a jiné OS)

Sťahovanie v EDGE

Je možné sťahovať cez EDGE? Zatiaľ sa mi podarilo malokedy. Neviem čo to spôsobuje, ale po chvili dochadza k prerušeniu

Odpovědi na otázku

Samozřejmě je.

tak něčím ten Firefox / Chrome / Operu přece stáhnout musíš

Samozrejme, ale rad by som mal možnosť využivať niekedy aj MS EDGE

Mno, jsem pochopil, že ten prohlížeč se celkem "vyvíjí" - ono MS má celkově W10 jako testovací betaverzi, takže je otázka, zda v tom není nějaký bug. Ale ani IE jsem dobrovolně nikdy nepoužíval a tam, kde to vyžadovalo IE engine jsem použil IE Tab ve Firefoxu.

Pri šťahovaní z uloz.to to padá a keďže sa x súborov sťahovať súčasne nedá, chcel som použiť aj EDGE

oni to ale myslím berou podle IP. Můžeš si prubnout třeba Operu portable, ale podle mne ti to fungovat nebude.

Môžeš použiť aj 10 prehliadačov. Ident. je podľa IP + prehliadač + asi aj MAC, inak by nemohol sťahovať nikto, lebo na 1 IP je u nás xy ľudí

EDGE jako prohlížeč nebo EDGE jako mobilní datový přenos?

Pokud něco stahuje přes Edge a stahování mu padá, tak bych se ničemu nedivil (je na stropu FUP limitu nebo ztratil signál) :D . Když už tak raději stahovat alespoň přes 3G, ale i to je nehorázně pomalé.

Pripojenie do routera/routerboardu cez kabel, ISP ide na 5 GHz, nočná rýchlosť 48 Mb/s, vypadávanie 0,0... % (možno 1 packet z 5000), t.j. prakticky 0. FUP velke, v noci prakticky bez FUP, po prekročení rýchlosť padá PO polnoci na použiteľných 1 Mb/s. Stači minimalizovať EDGE a sťahovanie sa preruší (jedna z možnotí, nerobil som 100 testov), u inych (ff, chrome, vivaldi...) problem nie je a EDGE sa asi neda prepojiť s free dow. managerom (bolo by to riešenie). Win PRO 10586.164

EDGE vo W10

Nelze stahovat, je to příliš pomalé.

Chcel som vedieť či som jediný s tým problémom

Ako vidím, mažu sa tu komentáre, ale nechápem prečo. A od Džeka ešte k tomu