» Poradna » Windows (a jiné OS)

Stahovani

proc se mi prerusi a ukonci stahovani cehokoliv jakmile nesedim u pc a po nejake dobe prejde pc do usporneho rezimu a zhasne obrazovka?

Odpovědi na otázku

Tak si jednoduše nastav PC tak, aby do toho úsporného režimu nepřecházel.. Boha jeho, na používání PC by se měly dělat zkoušky..

a kde se to da nastavit? dik za odpoved

V ovládacích panelech, možnosti napájení.

koukám že moje novoroční přání zůstalo tam nahoře nevyslyšeno

Tohle se mi stává taky,musel jsem nastavit přechod do ůsporného režimu třeba na 2 hod.aby se mi stahování nepřerušovalo.

Ja stahuji na notebooku,zaklapnu a jdu spát a ráno to mám stáhlý

Dost spatny napad. Ony se totiz laptopy v tomto stavy znatelne hur chladi. A uplne dobre jim to nedela.

pitomost ,třeba mít takový net abys to měl stáhnutý v řádech několika minut a ne pomalu v 10 hodinách