» Poradna » Mobily

Stahování zvukového klipu z Messengeru

Ahoj, chci se zeptat jestli je nějaký způsob jak stáhnout/uložit zvukový záznam z Messengeru/ Facebooku. Je jedno jestli na mobil nebo na počítač. Děkuju za odpovědi :)

Odpovědi na otázku

Myslím si, že to dřív šlo stahovat na PC v prohlížeči, nyní nevím. Kdybys jó moc chtěl, můžeš si vzít propojovací JACK kabel a jeden konec dát do mobilu, druhý do vstupu do PC. Pak si jen stáhneš jednoduchý nahrávací program (něco typu Audacity) a ručně si to můžeš nahrát...

Zkusím, děkuju

https://m.facebook.com/messagesskrz tento odkaz muzes pak stahovat jednim klikem

To je odkaz na nějakej vir ne?

jak stáhnout zvukový záznam z messengeru na počítač?