Stahování z úložišť NASem (Qnap TS 228A)

ZdravímJak stahovat z úložišť (uloz.to, webshare...) pomocí downloadstation v NASu Qnap TS 228A? Nepřišel jsem na to, jaký odkaz vkládám do aplikace.Děkuji

Odpovědi na otázku

Vkladate do aplikace?! K tomuto slouzi rozsireni prohlizece, pro qnap je to myslim HappyGet2 od samostatneho vyvojare, priomo od Qnapu myslim neni. Ale mozna jiny uzivatel Qnapu poradi presneji. Vkladat odkazy rucne prez admin rozhrani nasu ztraci tu eleganci v jednoduchosti pouziti.

Na synology to riesim cez docker s Jdownloaderom kde mam este na captcha KW9.eu