» Poradna » Web a internet

Stahování videoklipů z Youtube

Zdravím,občas se mi líbí nějaký videoklip na Youtube a rád si ho stáhnu do mobilu, ale teď po delší době jsem zjistil, že některá videa nejdou stáhnout. Jedná se o videoklipy, které patří pod Vevo nebo pod jiné vydavatelské studio. Nevím zda je to nějaká ochrana, nebo pouze byla provedena změna, a rozšíření do prohlížečů je potom nefunkční.Jak mám tyto videoklipy získat ? Samozřejmě, pokud znáte alternativu, jak videoklipy získat "oficiální cestou" tak se tomu nebráním. Jen, že jsem o takové službě neslyšel. Vím, že existují stránky, které dokážou stáhnout videoklip, ale ve špatné kvalitě, rád bych 720p, nejlépe 1080p. Kdysi jsem používal Reaplayer, který obsahoval plugin do prohlížeče, ale ten je též nefunkční. Zkoušel jsem další dva pluginy pro chrome, ale vždy se setkám s hláškou, že video nebylo rozpoznáno.Za každý tip díky

Odpovědi na otázku

Používám prohlížeč FireFox (v.24.0) a v ní mám plugin NetVideoHunter v.1.13 (to je poslední verze). S n nemám a ani nikdy neměl žádný problém se stažením čehokoliv na Youtube a dokonce a z jiných stránech-třebas i zpravodajských klipů či videíí...

Bohužel to nejde zkoušel jsem toto video, napsalo to, že má pouze 1mb http://www.youtube.com/watch

Omlouvám se, má chyba. Aktualní verze doplňku se musela instalovat ručně, už to jede ! Díky.

v pohodě!! Ono se to stává,že když nemáš "aktuální produkt-verzi),tak ti to v mnoha případech nepustí stáhnout dané video... Měj sa fajně!

www.keepvid.com nefunguje? Ten mne zatím nikdy nezklamal.

Také používám Firefox a používám plugin https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/1-click-... . Měl by fungovat i na VEVO.

Já mám nejraději aTube Catcher. Umí stáhnout z trubek všechno a má spousty nastavení.kromě toho třeba umí vyhledávat a stahovat mp3

Já jen dodám, že mně taktéž nefunguje u videí VEVO a podobných stahování, ale ani přehrávání v externích přehrávačích:Daum PotPlayer zamrzne a musím ho vypnout přes Správce úloh.A VLC vyhodí chybovou hlášku, něco o tom, že z daného síťového proudu nejde přehrávat.Takže mám stejný problém jako tazatel.. (tedy, jak jsem si četl, tazatel už ten svůj vyřešil..)

( oficiální cestou) Dost se dá koupit. iTunes, Supraphon aj, bývá to uvedeno pod videem.

Firefoxdoplňok DOWNLOAD HELPER