» Poradna » Ostatní

Stahování videí v DE

Dobrý den , mám dotaz . Jsem pracovně v Německu a včera jsem omylem z YouTube stáhl 5 minutové video tzv hudbu k filmu . Můžu očekávat nějaký postih ?

Odpovědi na otázku

Postih od koho? Od tych blaznov z EU?

Nevím , raději se ptám .

To mě vysvětli, jak můžeš něco z YouTube omylem stáhnout... YouTube nemá žádnou jednoduchou možnost stahování, potřebuješ k tomu speciální nástroje a to snad nejde udělat omylem... Ale ne, postih nehrozí. Pokud vím, tak v Německu jdou po těch, kteří tahají (a současně sdílí) přes torrenty. Navíc YouTube má https protokol, takže vše je šifrované a "hlídači bezpečí na internetu" vidí jen to, že jsi připojen na YouTube, ale co tam sleduješ nebo stahuješ, vidět nemůžou.

Jen jsem v rozespalosti klikl na stáhnout nic víc nic míň . Ale děkuji Ti za konstruktivní odpověď . Měj hezký den .

Nechtěl jsem to komentovat, ale teď by mě vážně zajímalo, kde v YouTube můžu v rozespalosti kliknout na stáhnout. Abychom my ostatní věděli, čeho se vyvarovat.

Na YouTube není nikde možnost kliknout na "stáhnout"...

nějak taky nechápu to údajné "omylem" - ono ke stažení videa z YT se musí dneska člověk celkem snažit - mám dojem, že doplňky typu Video DownloadHelper už dávno nefungují tak snadno jako dřív a nějaký downloader typu YTD ap. taky nespustíš omylem tak aby začal stahovat.Jinak ač se i Německo poslední léta v (_!_) obrací, tak bych byl nakloněn věřit tomu, že YT (oproti torrentu ap.) u jednorázového případu nikdo řešit nebude, navíc valná část těch věcí je tam víceméně legálně a byla určena ke zveřejnění.

No hlavně YouTube jede přes https, takže i kdyby to někdo sledoval, nevidí co tam na tom YouTube dělá :)

YT ano, ale nevím o tom, že by odtud šlo video stáhnout. Znám různé weby a nástroje třetích stran a ty se pak v případném logu objeví samostatně. Ale ani tam by nemělo být vidět, co přesně z YT stahoval - mohl si klidně stahovat třeba "Big Buck Bunny" (free licence od Blender Foundation), takže by maximálně šlo o porušení pravidel YT, ale ne o autorská práva.

stahovat pres doplnky jde porad, klidne na dve kliknuti

myslím, že dostaneš pomlázkou až budeš mít na zadku jelita. Video z YT jen tak stáhnout nejde a to ani v Německu. Potřebuješ online nebo offline stahovač, tak tady neblábol o rozespalosti. Zřejmě jsi stahoval film či porno a teď máš bobky. Dobře ti tak a nedělej z nás blbce.

Tak se dojdi zeptat na policii, tam to budou určitě vědět.

naběhne Merkelbába a bude cerestiál :)