» Poradna » Windows (a jiné OS)

Stahování videa ve W 10

Dobrý den, prosím o radu jak stahovat videa z kamery do W 10 - do Filmy a TV pořady. U obrázků mi to jde: Import fotky, ale videa mi to nebere.Můžete mi někdo poradit prosím.

Odpovědi na otázku

nějaký bližší popis než "videa mi to nebere" by nebyl?páč jinak mi to hlava nebere.

Zdravím, mám kameru Panasinic SDR a potřebuji videa a obrázky přetáhnout do PC. Dám kartu SD do čtečky a bez problému přetáhnu přes W l0 - Fotky import obrázky;jak můžu stáhnou videa?Děkuji.PS. Jinak jsem začátečník.

V prieskumníkovi treba ísť na SD karte do "složky" ktorá obsahuje videá a tie skopíruj kde potrebuješ. Rovnako ako si kopíruješ dokumnenty alebo iné súbory.

Tak nevím ale já když připojím kameru k PC tak se tam zobrazí jako nový disk a pak s tím můžu dělat co potřebuji.U vás je to jinak?

To samé s kartou v čtečce. Jenom videa můžou bý v jiné složce než fotky.