» Poradna » Web a internet

Stahování videa ve Firefoxu - u flv funguje většinou jen zvuk

Ve FF stahuju videa pomocí buď Downloadhelperu, nebo Fast Video Downloadu. Pokud se stáhne formát .mp4, vše je v pořádku. Většinou má formát .flv a v takovém případě většinou (až na výjimky) funguje jen zvuk i když velikost souboru odpovídá videu. Je nějaké řešení? Díky

Odpovědi na otázku

používám Freemake Video Converter.

Ten Downloadhelper to umí taky konvertovat ale tím si nepomůžu z flv kde šel jen zvuk vyrobí mpeg kde jde taky jen zvuk

A prime prehravani flashoveho videa funguje normalne?Flash je aktualizovany?

To jde (video které jsem neviděl bych ani nestahoval :)

Formát flv je možné konvertovať na pr. na avi alebo mp4 formáty ( ja mám také skúsenosti ) napr. v Any Video Converter Ultimate. Samozrejme, že je treba tomuto programu trochu "pomôcť"...Možno Ti to pomôže

Nepomůže, už jsem to zkoušel - viz moje reakce výše

Já bych se zeptal na to jak to přehráváš. Video asi bude stažené dobře, jen to možná tvůj přehrávač nedokáže zobrazit.

Videa flv přehrávám v přehrávači VLC , který průběžně aktualizuji.

Dej tu výpis z mediainfo souboru mp4 (který jde) a flv (který nejde, tendy kdy nejde video ale pouze zvuk).

To asi nemá nic společného s firefoxem či stahovačem. Přehraje PC ostatní FLV? Není problém spíš v přehrání?