» Poradna » Počítačové sítě

Stahování trvalo příliš dlouho a bylo sítí zastaveno u TP-LINK TL-WDR4900 N900

NB s W8 připojený přes TP-LINK TL-WDR4900 N900 na ULOTO. Nedokončí stahování, přijde hláška: Stahování trvalo příliš dlouho a bylo sítí zastaveno. Snaží se o dokončení, ale "poslední vteřina" nedoběhne. FW mám stažen poslední. Poraďte - nevím. Při přímém připojeni, míněno bez Routeru, je stažení bez problémů.

Odpovědi na otázku

Myslism, ze je to jasne uz z uvedeneho eroru. Proste prilis velky soubor a pomale stahovani.

Kde je v nastavení routeru omezení? když bez něj soubory dlouhé jdou bez problémů stáhnout ?