» Poradna » Web a internet

Stahování Torrentů s Veřejnou IP

Zdravím.Už tady jeden dotaz mám sle tam je to nejspíš proto že je tam i 10000 Peerů.Ted stahuju z czt a sou tam 4 seedy.Nemě bych se s veřejnou připojit aspon ke 3??Stahuju totiž od1 a to jenom někdy a to je to ten stejnej

Odpovědi na otázku

Pokud jsi aktiv a oni pasiv, tak se nepřipojuješ ty k nim, ale musí se připojit oni k tobě, i když ty budeš tahat od nich, a to někdy chvíli trvá.Doporučuji Ti alespoň něco málo si zjistit o tom, jak torrent vůbec funguje. A ještě poznámka, to že máš veřejnou IP ještě neznamená, že jsi aktiv, musíš mít i správně nastavený portforwarding na routeru, tady si to můžeš otestovat:http://www.utorrent.cz/help/nat.php