» Poradna » Mobily

Stahování přes data nejde, i když je vše povolené.

Zdravím,asi před půl rokem jsem začal mít problémy se stahováním věcí přes mobilní data - google play nefunguje vůbec nic, občas ani prezentace nejdou stáhnout, ale například fotky atd se dají v pohodě stáhnout.Vymazal jsem cache v google play, dal do továrního nastavení google play a já nevím co všechno podle různých návodů a pořád nic, nemá někdo nějaký nápad?(Vše jde normálně přes wifi, ale pokud potřebuji rychle něco po cestě stáhnout, tak nemůžu. Jinak aplikací a nastavení a já nevím čeho mám hrozně moc, že nechci díky tomu dávat celý telefon do továrního nastavení.)Díky moc za každou radu.

Odpovědi na otázku

Máš je zaplacené?

Samozřejmě. 12 GB dat od vodafone studentský tarif.

Jako bonusový tarif to mají zcenzurované. Nepůjde vše a odevšad.

Kamarád má ten samý tarif a funguje mu to vše.

Tak já jsem dostal firemní sim s 10gb dat a taky mě to dělá? Jak si to vyřešil?

Asi už dávno neaktuální ale co kdyby...
Jdi do obchodu tam na svůj účet potom do nastavení v nastavení je povolení prez data a na to klikni a povol.