» Poradna » Počítačové sítě

Stahování nefunguje

Dobrý den,můj problém je v tom,že se mi při pokusu cokoli stáhnout z gigamania,tak se objeví okno se zprávou cituji:

Stahování je omezeno pouze na uživatele v České a Slovenské republice. Pokud jste v České nebo Slovenské republice a připojujete se přes zahraniční proxy server (to je typické u velkých firem), kontaktujte nás prosím na e-mailu zive@cpress.cz. Pošlete nám svojí IP adresu, která je zobrazená za následující dvojtečkou: 78.108.104.34 (gate_bratronice.krivonet.info).

Adresu jsem poslal ,ale nic se neděje.Co dělám špatně.
Děkuji za radu Daniel Brož

Odpovědi na otázku

A co to takhle stáhnout odjinud? Stahuj.cz, slunecnice.cz, download.com. Atd.

Spatne nedelate nic, jen musite pockat, az se nekdo z jejich adminu uraci umistit Vasi IP adresu do seznamu vyjimek.
V zasade se da rict, ze jsou to idioti, kdyz takto omezuji pristup. Nicmene je to jejich web, at si ho strci treba do ..., nic unikatniho, co by se nedalo sehnat jinde, tam nemaji.

Takze radeji stahujte odjinud, kdyz Vas tam nechteji. :o)