» Poradna » Počítačové sítě

Stahování na Steamu - nekonečná aktualizace

Zdravím,na Steamu mám aktualizaci u hry Euro Truck Simulator 2 o velikosti +- 600 MB. Aktualizace vypadala ze začátku v pořádku, ale ke konci aktualizace se doba zbývajícího času stahování zvýšila z 1 minuty postupně na ,,Více než rok". Sedím za kompem a čekám co se bude dít, ale už to trvá skoro půl hodiny. Restart steamu nepomohl, Nastavenou zem mám Českou republiku. Mám prostě čekat dál, nebo je možné to urychlit?Díky za rady, Anonym

Odpovědi na otázku

,,Trpělivost růže přináší." Jediný co mám tak je ztracená hodina života :D

Zdar,se podívej jak to máš nastavené u té hry.Já u všech mám nastaveno neaktuaizovat automaticky to si pak kontrolují sám.Třeba to nepomůže,ale zkusit to můžeš.

Nejspíše ti odchází disk nebo řadič disku do křemíkového nebe. Úplně stejně se chovala u mě poškozená SATA na notebooku. Měl jsem disk místo DVD mechaniky, poté už mi kvůli této poruše nenastartoval ani Windows dokud jsem disk neodpojil.

Tzn. stáhni si Crystaldisk info portable a zkontroluj si stav disku. Pokud bude v pořádku, tak může být problém právě v řadiči.