» Poradna » Programy

Stahování MP3 v Chrome

Zdravím všechny...
mám problém se stahováním MP3 v Chrome, a to, že se automaticky spustí přehrávání...a to v mém případě není žádoucí. Našel jsem tady v poradně, že už se to nějak řešilo, ale nedořešilo...viz. www.zive.cz ... víc informací se mi najít nepodařilo. Je na to nějaký lék nebo se s tím musím smířit? díky za tipy...

Odpovědi na otázku

Mě se to zase nabízí stáhnutí a chtěl bych mít možnost to i rovnou spustit :D
Zkuste místo chrome tenhle prohlížeč: http://www.srware.net/en/software_srware_iron_d... ...
Oblíbený a doplňky by tam měli jít naimportovat nebo nakopírovat.

Radši bych ten problém nějak vyřešil než kvůli tomu přecházet na jiný prohlížeč...

On vychází ze stejného kódu, akorád tam sou deaktivované funkce pro sledování :)
Proto sou kompatibilní i doplňky a oblíbené položky :)
Vzhled, klávesové zkratky atd. jsou stejné.
V podstatě více než 95% toho je stejný :D
Ale pokud za ot může nějáký externí plugin (VLC atd) tak by to ten váš problém možná také nevyřešilo.

Možná že je nějaká stránka about:neco kde by šli vypnout pluginy ktere by to mohli zpusobovat..

Neočekávaně je to about:plugins

Prave tlacitko. Ulozit...

Pri prehravani staci dat ulozit stranku jako...

Nebo ještě před přehráváním kliknout pravým na odkaz a dát "Uložit odkaz jako" ... ... ale to je jasné.

Ne vzdy to funguje. Pokud je odkaz na "neco.html", tak stahnes stranku a ne mp3. Jak kdy.