» Poradna » Programy

Stahovani fotek do PC

Poradte nejaky soft FREE DO FIRMY ktery by umel stahnout fotky z fotaku do PC a roztridit do podslozek rrrr-mm-dd dle EXIF jako umi napr. zoner photo studio.

Aktualne pouzivam slowview a vyhovuje mi ale tam jsem to nikde nenasel.

Odpovědi na otázku

jen doplnim ze potrebuju aby to umelo jak fotaky ktery se tvari jako flash disk, tak i ty ktery jsou pres WIA(finepix nebo treba powershot)

To mi vazne nikdo neni schopen poradit?

A je fakt az taky problem kupit na firmu jeden Zoner? V nejakych pocitacovych casopisoch boli starsie verzie bundlovane zadarmo, len neviem ako to bolo s licencovanim pre firmy. Myslim ze Visty to dokazu, ale ja si ich triedim prave v Zoneri systemom YYYY_MM_DD_NAZOV. Ako adresare tak aj samotne fotky, ale fotky maju tvar YYYY_MM_DD_HH_MM_SS