Stahování filmů...

Poraďte mi prosím, jestli existuje a jaký FTP server přes který by se dali stahovat filmy. Mám rychlé připojení, a tak je škoda ho nevyužít. Mám špatné zkušenosti s peer-to-peer programy. Nebo chtěl by někdo vyměňovat soubory po netu (hudba, filmy, programy)??? díky

Odpovědi na otázku

pokud chces sdilet nejaka data, tak ti muzu doporucit DC (napr. CZDC++). Da se tam najit temer vse... Blizsi informace na linku CZDC

Stahovanie filmov je total blbost,ked uz mas rychle pripojenie tak to vyuzivaj na nieco rozumne.Film je aj tak najlepsie vidiet v kine popripade na kvalitnom domacom kine,tak naco stahovat niejake Xvid,Dvix verzie??? A palit si to na cd,dvd je dalsia blbost,ten film aj tak nebudes pozerat kazdy tyzden,ale tak max. raz za rok aj to nie kazdy to si radsej poziciam original na dvd z pozicovne a nestracam cas stahovanim a palenim.

evidentne jde o vyvolani flamu. ale jenom se zeptam kdy si ty zajdes na film Hellboy v cr?

Nejde o ziadny flam,tiez som to tak robil len som zistil ze s tej 100 cd a dvd som si pozrel za posledny rok 2cd a ze to vlastne nema ziadny zmysel hromadit asi tolko som len chcel a myslim ze vacsina je na tom podobne.

Hellboy sice nepoznam,ale ked mam zaujem o film ktory nepatri medzi kasove trhaky a je narocnejsi ako je holywoodska produkcia ,tak aspon u nas existuju filmove kluby kde sa daju najst rozne perly svetovej kinematografie a pozriem si to v kine na poriadnom platne a to je iny zazitok ako monitor PC.

jde v to ze hellboy mel premieru 8.4 a u nas bude az nekdy v rijnu...

Jestli ten film stoji za to, tak se vyplati pockat. Jestli ne, tak nema smysl na nej vubec koukat.