» Poradna » Programy

Stáhnutí audia z myspace

Zdravím. Nevíte někdo, jak stáhnout audio ze serveru myspace.com? Na Slunečnici jsem našel program "MySpace MP3 Gopher", ale ten mi jaksi nefunguje (na zadané stránce najde umístěné skladby, po pokynu ke stahování však zobrazí hlášku "Unable to find an RTMP server..."). Rád bych si vytvořil kompilaci ze skladem málo známých kapel a server myspace mi přijde jako hluboká studna takovéto muziky .

Odpovědi na otázku

Pre Firefox existujú rozšírenia VideoDownloader, Fast Video Download, prípadne Download Embedded. Ďalším riešením je celé video prehrať v prehliadači, a potom ho vytiahnuť z cache prehliadača (pri Fx na to opäť dobre poslúži rozšírenie - Cache Viewer)

Dík za reakci. Vámi vyjmenované nástroje jsou bohužel určeny na stahování videosouborů a na audio na myspace mně nefungují. Zaměřil jsem tedy svoji pozornost na prohledání cache a s pomocí dalších internetových zdrojů jsem zde opravdu dokázal nalézt odkaz na požadovanou skladbu. Tento je ve formátu "http://cache03-music02.myspacecdn.com/24/std_ecbfa1fd11b545b7e4... ". Bohužel, pokud toto zadám do prohlížeče, objeví se mi informace o odepřeném přístupu (Access denied.) . Napadá mě, zda není třeba tento odkaz nějak "přeformulovat", aby to fungovalo, bohužel nevím jak. Nebo se někomu tato skladba podaří stáhnout a je tak chyba na mém přijímači? Děkuji

aha, ty chceš stiahnuť audio, nie video. Sorry, prehliadol som to. V tomto prípade je pomoc veľmi jednoduchá. Stiahneš si daný video súbor .flv a audio stopu z neho jednoducho vyextrahuješ. Osobne na to používam perfektný freeware soft S.U.P.E.R. http://www.erightsoft.com/SUPER.html - ak by si nevedel, keď tak napíš, navediem ťa.

Dík za Tvůj čas a reakci. Žádný videosoubor stáhnout nemůžu, protože žádný neexistuje. Jedná se pouze o audiostopu přehrávanou ve flashovém přehrávači na stránce každé jenotlivé kapely (např.: http://www.myspace.com/obscenus ). Pokud se i přesto pokusím na této stránce použít výše zmíněné nástroje na stáhnutí videa Fast Video Download mi hlásí "Sorry, cant find required data". VideoDownloader (který jinak úspěšně používám při stahování videa z youtube) sice jakýsi odkaz najde, ale po kliknutí na "Download Link" se mi v jeho okně pouze opět objeví flashový přehrávač z myspace ke stažení nedojde. Zkoušej jsem Tebou doporučovaný software S.U.P.E.R., ale ten je spíš určen na konverzi souborů a já hlavně potřebuji soubor stáhnout.

Zagoogli a stáhni si prográmek "MySpace MP3 Gopher".

No to jsem právě udělal ještě před tím, než jsem tu položil tento dotaz , ale jaksi mi nefunguje (viz. můj první příspěvek). Tobě to šlape?

Hm, tak som to skúšal, tie súbory sa necachujú. Odkaz sa dá vysniffovať, ale súbor nie je možné stiahnuť. Riešením je ešte použiť program Audacity - danú skladbu normálne prehráš a Audacity ti ju nahrá.

Me to hlasi tu samou chybu-take jsem si tahl Program MySpace Mp3 Gopher a kdyz dam download,tak to napise:Unable to find an RTMP server...tak k cemu ten program vlastne je,kdyz to nefunguje,pokud nekdo vi jak na to,dejte vedet,chtel bych stahovat audia skladby z Myspace,jinak my to totiz nefunguje(AUDACITY,FREE MP3 RECORDER)

Hm, priznám sa, že Audacity som neskúšal na Myspace, ale tento program dokáže nahrať všetok zvuk, ktorý počuješ z reprobední, takže keď ti tá skladba z Myspace hrá, Audacity ti to musí nahrať. Len ho máš zrejme zle nakonfigurovaný.