Stačí tenhle zdroj na novou sestavu?

Zdravím ,jenom bych se chtěl zeptat,jestli mi tenhle zdroj(Evolveo 450W) stačí na tuhle sestavu:CPU: Intel core i5-6600,3.20GHzGPU:Msi GeForce GTX 750ti,2gbRAM:2x4gb,DDR4,2400MHzZ.Deska:Msi B150M Night ElfSSD: Kingston ,120gb,6Gb/sHDD:WD ,500gb,6Gb/sZdroj: Evolveo 450WOS:Windows 10 64bitProtože jsem si pořídil komplet novou sestavu a doma na půdě jsem našel zdroj 450W a nevím jestli tam bude stačit nebo ráči koupit silnější.Diky

Odpovědi na otázku

Zdrojem Evolveo 450W bych se bál napájet i žárovku. Takže rozhodně to nedoporučuji. Zvláště pokud je starší.Pokud levně tak třeba CX450M.Slovo nová ve vašem případě znamená bazar? 750Ti už se neprodává. i5 6600 je také už dvě generace stará.

Ano,grafiku mám z minulý sestavy ,ale procesor jsem koupil novy ve slevě ,protože bazarům moc nevěřím,a všechno další je taky nové

A jak moc byl zlevněný? Byl levnější než nové i3-8100, které má vyšší výkon (je to totiž přejmenované i5)?https://goo.gl/Yazm7ghttps://www.czc.cz/intel-core-i3-8100/223205...

Obávám se, že když většina lidí slyší slovo sleva a uvidí červený text na žlutém podkladu, tak vypne mozek a musí to koupit, dokud platí „výhodná cena“.

Záleží za kolik to mě. i3 8100 je sice "levné", ale Z370 desky už ne. Pokud je to i3 8100 + Z370 vs B250M + i5 7400, tak to vychází cenově podobně, možná i3 8100 trochu levněji a má člověk lepší desku. S i5 6600 to tak být nemusí. Pokud bylo opravdu ve slevě, čím si představuji tu cenu okolo 3000Kč, tak na to opravdu vydělá, protože B150m nightelf se prodává okolo 1500Kč. Pak to stojí za úvahu.... Člověk při použití dedikované grafiky o moc nepřijde a ušetří cca 1500Kč. Otázka je, kolik vyplázl za ten procesor. Intel slevy nedává, takže pokud stál 5000 - 5500Kč, za kolik se běžně nabízí, tak to moc dobrá koupě nebyla.

*za kolik to měl...

To je jedna věc. Druhá je pak název. "i5" je prostě víc než "i3", takže i5-6600 za 4000-5000,- prostě musí být lepší než nějaké i3-8100 za 3000,-. Přeci by neprodávali něco lepšího levněji a s podřadným názvem...

Procesor mě vyšel na 3599kč

Takže stále o 600,- dráž než lepší i3-8100. Ale předpokládám že jsi ušetřil a desce, protože pod i3-8100 jsou jen Z370, které se pod 3000,- blbě shání. Takže CPU + deska tě jistě vyšlo trošku levněji než 6000,-, takže budiž...

Pokud chceš, aby to shořelo, tak si hraj s šmejdy typu Evolveo. Papírově by to dát měl, protože ti to bude žrát jen do 200W, ale osobně bych si o něj ani neopřel kolo:http://forum.zive.cz/viewtopic.phpTa "komplet nová sestava" je nová nebo bazarová? Doufám, že to druhé, protože dnes by i5-6600 + GTX 750 Ti koupil jako nové jen blázen.Levný slušný zdroj s pětiletou zárukou:https://www.czc.cz/corsair-cx450m-450w/21183... Špatné hodnocení má jen proto, že někdy v srpnu/září dorazila velká zásilka s vadnými ventilátory, které byly zbytečně hlučné. Dnes by to už mělo být ok. Jinak patří k tomu nejlepšímu, co se dá mezi levnými zdroji sehnat.

Tenhle zdroj bych bral, ale bohužel můžu max do 1000 kč

Do litru žádný slušný zdroj neseženeš. Jen křápy typu Evolveo.

Seasonic SSP 350 je okolo 1000 Kč

A ten zdroj máš kde? Já vidím jen parodii na ohňostroj.

Mám slepák, našel jsem v kůlně po dědečkovi bajonet z první světové. Můžu ho použít k operaci?Už chápeš nesmyslnost svého dotazu?