Stačí 11000kč na herní gpu za normálních okolností?

Dobrý den,chtěl by jsem se zeptat zda bude 11000kč za normálních okolností stačit pro herní grafiku. S 30 řadou nepočítám, ale zajímalo by mě jestli by to stačilo na 20 řadu. Vím že teď je to nesmysl jen potřebuji vědět jestli by to v normální době dosáhlo nebo jestli s 11000kč nic pořádného nekoupím. Omluvte mou neznalost moc se v tom neorientuji.Děkuji

Odpovědi na otázku

uvidis ked budu skladom aka bude cena. Teraz ta tvoja otazka nedava ziadny zmysel

Děkuji

S odpovědí bude dobré počkat, až budou normální okolnosti.

Děkuji vám

Normálně ano, sám jsem nikdy nekupoval karty nad 5000 a vždy si zahrál vše co chci. V normální situaci by se karty prodávaly kolem oficiální doporučené ceny výrobců a 11000 by stačilo na např. RTX 3060 TI....

Mockrát děkuji

No, pokud ještě někdy nastanou"normální okolnosti", tak ano, ale usilovně se pracuje na tom, aby se tak už nikdy nestalo...

nestras, dnes som predal moju 1060_6. Na vianoce najneskor chcem 3060ti ;)

Bohužel má asi Roiman pravdu, v době, kdy bankovní digitální "rotačky" generují nové peníze naprosto ščíleným tempem, tak patrně půjdou cryptoměny jen nahoru.

Nejenom kryproměny, i když na ty to má v podstatě vliv úplně nejmenší. Ty totiž obecně nemají hodnotu žádnou...

V době, kdy BTC stojí kolem 50000 USD bych neřewkl, že žádnou Ale hodnota je vždy jen subjektivní záležitost.

za kolik si prodal tu 1060/6GB ?

250€/6551,5Kc

"To s těma sirkama neděláš dobře, Jaromíre..."No, taky jsem prodal, a po zdechnutí nové už nekoupil. Já DOUFÁM, že snad do konce roku něco půjde koupit, ale moc bych na to nesázel. A to jsem bez grafiky nahraný.

Děkuju

Za normálních okolností by to stačilo na průměrné hraní. Ale dnes za to nekoupíš nic.

Chápu děkuji

samozřejmě že stačí. I teď koupíš za 11-12000 o 4000 předraženou GTX 1660S která je na hry skoro stejná jako RTX2060 (pokud si odmyslíš raytracing) - mám oboje a ve fullHD i na VR je to skoro nastejno.Až to šílenství opadne tak 2060ku pohodlně koupíš pod 10k a 3060ku za těch 12 co se měla prodávat. Otázka je kdy to opadne

Moc děkuji

Podle toho jak jsi to napsal by me zajimalo spis -- spechas na to, nebo ne?Pokud spechas, tak holt sleduj shopy (ale ze neco chytnes je spis sazka do loterie). Uz dnes jsou i tam obrovske marze. Jako pri rychlem googleni mi vychazi, ze 11k Ti na 20xx radu u obchodnika asi stacit nebude ani tak...Pokud nespechas, pockej treba rok a mineri poslou driv nebo pozdeji grafiky za hubicku do bazaru...jinak sorry -- na obecnou otazku muzu dat jen obecnou odpoved