» Poradna » Počítačové sítě

Stabilní a dostupný bezdrátový internet do notebooku

Zdravím všechny lidi na poradně.

Potřeboval bych zjistit jaký je nejlepší bezdrátový internet do notebooku. Nevím, jestli zvolit wi-fi nebo služby některého mobilního operátora resp. ještě nějakou jinou alternativu.
Chci něco stabilního, bezdrátového (ne pevná linka ani satelit), s garantovanou rychlostí (teda pokud je to u bezdrátu vůbec možné), rychlého a za dobrou cenu.
Píšu sem, protože se mi moje požadavky zdají téměř nesplnitelné a nic co by je splňovalo jsem zatím nenašel.
Internet by měl fungovat v oblasti Zlínského kraje - konkrétněji okolí Uherského Hradiště.
Pokud byste někdo o něčem věděl, dejte mi vědět.

Díky. Pavel.

Odpovědi na otázku

Si zkus u nějakého providera půjčit modem na otestování. Pokud vím tak to kdysi půjčovat bývalý Eurotel a od T-mobile bylo možné půjčit si g4 na otestování. WiFi většinou nefunguje tam kde potřebuješ a je to dost pakárna nastavit tak aby to chodilo všude bez rušení.