» Poradna » Programy

Stabilizace obrazu v DaVinci Resolve ?

Nasměroval by mě někdo jak ve videu natáčeného rukou udělat stabilizaci obrazu videa ?

Odpovědi na otázku

Jako snazil jsem se o to v Resolvu, ale vysledek se HW stabilizaci neda vubec srovnavat

Že softwarových "stabilizací" obrazu jsem získal jediný dojem a to ten, že raději budu koukat na roztřepené video, než něco zmršeného takovým zásahem Dostatečně odstrašujícím příkladem jsou ty hrůzy na YouTube, co se nechali nachytat doporučením YouTube "Video se zdá roztřesené, přejete si stabilizovat?" a naivně to odsouhlasili

https://www.youtube.com/watch To je o tom docela dobre video