» Poradna » Notebooky

Stabilita napětí adaptéru notebooku

Napětí 19V v adaptéru při zatížení poklesne na malé tepavé napětí, ale ihned po odpojení zátěže zase naběhne na jmenovitou hodnotu//nedávejte sem email, to fakt chcete aby vám chodilo víc spamu? Admin//

Odpovědi na otázku

Adaptér bude nejspíš vadný, nepřehřívá se abnormálně?

Díky za info.

To fakt ne, napětí adaptéru (zdroje) je stabilizované, je stabilní v celém rozsahu zátěže.

Nevím za co mínus. On nás informoval že napětí adaptéru při zátěži, tak jsem mu dal informaci že to není pravda. Na nic se neptal, žádný konkrétní problém neřeší.

Edit: "On nás informoval že napětí adaptéru při zátěži klesne, tak jsem mu dal informaci že to není pravda. Na nic se neptal, žádný konkrétní problém neřeší.

To mínus nejspíš bude za to, že napětí adaptér bude držet, pokud není vadný, jakmile je vadný, tak může po připojení na zátěž zkolabovat.

Stejně tak můžu říct třeba "na televizi není žádný obraz". Nic neříkající věta, stejně jako nic neříkající "tazatelův" text. Prostě na TV běžně obraz je, pokud je zapnutá, napětí na adaptéru je běžně stabilní. Pokud by měl vadný adaptér, naspal by to jinak. Například "napětí na mám adaptéru při zátěži klesá...nevíte co s tím? Má cenu ho opravit?".

Jako je pravda, že to není napsáno úplně nejlépe, ale já z toho pochopil, dost možná myslím, co tím tazatel myslí, prostě zjišťuje, kde by mohl být problém, když mu klesá napětí na adaptéru při zátěži.

Malé napětí je všechno do 50V. Co myslíš tím malým napětím ty?Nicméně, buď je vadný ten zdroj, nebo je něco špatně s napájeným zařízením, nebo má ten adaptér pro dané zařízení příliš malý výkon. V9ce se k této "neotázce" asi napsat nedá.

Preto je to adaptér aby vždy dával 19V .