» Poradna » Ostatní

STA v domě, vypadávání signálu u jednoho přijímače

Dobrý den,v poslední době se nám najednou začalo stávat vypadávání signálu u programu NOVA, Prima, Barrandov TV a Nova Cinema, někdy to bylo vlastně úplně bez signálu, nyní občas, ale ztratil se nám u těchto programů info titulek o programech - žádné informace.Ptám se pouze obecně, protože nenastala žádná změna v příjmu signálu ani v televizním přijímači.Děkuji za odpověď. L.

Odpovědi na otázku

Vydrž do finálního přechodu na DVB-T2, teď se s tím všelijak šteluje.

Přijímáte DVB-T či T2? Odkud, vlivů může být celá řada. Zkus napsat více.

Nekteri tazatele si to tu pletou s věštírnou kdyz uvedou jej že je něco bolí

Chápu z nadpisu dobře, že výpadky vznikají na jednom prijímači v domě a ostatní fungují bez problémů? Zkusil bych TV přenést k jiné zásuvce a vyzkoušet, tím se zjistí, jestli je chyba v TV (malá citlivost tuneru) nebo je špatný kabel nebo zásuvka ve zdi.