» Poradna » Ostatní

SSPŠ nebo SPŠ Na Třebešíně

Ahoj, vybírám si mezi školou http://www.trebesin.cz/a http://www.ssps.cz/Nevíte která je lepší na SŠ v IT? Jde mi hlavně o to, jací jsou profesoři, celkově jestli je studium zbytečně náročné apod.Tak dík :)

Odpovědi na otázku

To mi vysvetli, co znamena zbytecne narocne studium?Za me SSPS OK. Dlouha tradice (zadna soukroma rychlokvaska s pochybnejma osobnostma). Osobne jsem vystudoval. Pred vice nez 10 lety, takze plno veci muze byt a bude jinak. Nicmene nas ucilo plno lidi s realnou praxi. Na programko jsme meli zenstinu co psala i vlastni ucebnici, kterou jsme mohli u zkouseni/pisemek pouzivat (daleko vetsi duraz byl na algoritmickou cast programovani, nez na to, zda znas vsechna klicova slova jazyka..).Asi jako vsude, i na SSPS jsou nymandi a super ucitele (chteji, abysme je nazyvali profesory - od slova "profese" :) ). Legendarni profesorka cestiny a dejaku, nase tridni, Keharova, jen stezi budes hledat prisnejsi a zaroven prijemnejsi profesorku v jednom "baleni" ;).Ale obecne plati, pokud budes chtit, naucis se mnoho, pokud ne, maturitu sice stejne udelas, ale hloupy neschopny pako budes porad.