» Poradna » Ostatní

Ssd+hdd

Dobrý den,Momentalne jsem si koupil ssd a nainstaloval na nej OS atd....akorát ted bych chtěl z druhyho disku (HDD) vymazat všechny data...jde no nejak ? Tak aby data na ssd zustala a na hdd se vymazala ? dekuji za rady

Odpovědi na otázku

Tento počítač > tam si najdi písmenko odpovídající HDD > pravé tlačítko na disk > formát > OK.Důležitá data z něj už máš zálohovaná nebo bude další dotaz na obnovení dat ze zformátovaného disku?

dekuju,za odpověď...dulezita data si presunu na SSD

Dost nechápu, že někdo umí koupit a zapojit SSD, ale nedokáže mnohem jednodušší operaci - zformátovat HDD :)

Pokud máš W10, tak kvikneš myší v liště na 2. ikonku zleva a do vyhledávače napíšeš Správa počítače.V ní pak Úložiště - Správa disků a tady si najdeš příslušný disk, kvikneš v něm pravým myšítkem a dáš formátovat.