SSD Samsung EVO 120Gb - formátování.

Ahoj borci, chtěl jsem si udělat čistou instalaci Win7 a naformátoval jsem SSD disk a už ho v PC nevidím. Ani po restartu PC se neobjevil. Zničil jsem ho??? Dík za rady.

Odpovědi na otázku

Čím jsi ho formátoval? Jakou to vypsalo informaci po skončení formátování? Je ten SSD disk vidět ve správci disků?

Pravým tlačítkem a v menu jsem zadal formátovat. Disk není vidět ve správci disků.

Jakou to vypsalo informaci po skočení formátování?Opravdu se díváš do správce disků?https://www.google.com/search

Omlouvám se, disk není vidět v okně "Počítač", ale ve správci disků vidět je.

Ano, disk je spálený......Ale teď vážně - v biosu ho určitě vidíš, to značí, že stále "žije"...A co s ním hodláš/nehodláš provádět nyní, netuší nikdo. Co si takhle pozvat zkušeného kámoše (a koupit mu flašku)? PS: Přijedu hned...

JJ, pravda, nejsem tak zkušený, ale jak píšu výše, disk vidím ve správě disků, takže jsem asi jenom zazmatkoval

Na čistou instalaci W7 není potřeba nic formátovat. Při instalaci smázni všechny oddíly (předpokládám, že na SSD nemáš data nebo je máš zálohovaná) a nech instalátor, ať si sám vytvoří potřebné oddíly a také si je sám naformátuje.

OK, moc díky za radu, doufám, že teď už to zmáknu.Ahoj.