SSD problém

Zdravíčko, stala se mi jedna nemilá věc a to že jsem asi po dvou měsících konečně aktualizoval windows a když jsem zapl počítač najednou mi nešlo zapnout jedno SSD. Když se kouknu do počítače tak je tam to SSD jen zobrazeno ale není vidět velikost, je pod ním napsané pouze "NTFS", když ho zkusim rozkliknout tak to píše " není přístupný. Přístup byl odepřen.". Prostě se to stalo z ničeho nic, i když zkusím přepojit kabely s jiným SSD jestli není náhodou špatný tak pořád nejde. Netuší někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

Co říká Správa disků??

Tady je napsáno že je disk online a v pořádku a že je aktivní. Zvláštní, že se na něj nedostanu a aplikace co na něm mám taky nejdou zapnout.

Není to ta aktualizace, která luxovala všechna připojená úložná zařízení?

To netuším, jelikož jsem neměl místo tak jsem cca 2 měsíce neaktualizoval, i když to tu na mě blikalo, novinky taky úplně nečtu takže nevím. Je tedy nějaké řešení co s tím?

To nevím. Právě jsem stáhl aktualizace do Win7 a jdu restarovat PC. V sedmičkách naštěstí vše funguje postaru, tak jak má. ☺