Ssd problém (ocz ssd disk 480gb)

Dobrý den mám disk OCZ SSD DISK 480GB a po updatu frimwaru nenaběhne a pc ho ani nenajde zkoušel jsem i v jiném. Nevíte co s tím?

Odpovědi na otázku

1) Proč byl důvod updatovat firmware?2) Byl dodržen přesný postup update firmwaru?

Important: This is a mandatory update for system stability. OCZ urges all customers to update to 1.01 as soon as possible to ensure the continued reliability of their drives.

zk.rvil sis SSD, můžeš objednávat nové... Inu update FW je vždy risk a dělá se pouze a jen tehdy, když je k tomu dobrej důvod.. Ne proto, že není v neděli odpol co dělat...