SSD místo HDD

Zdravím, vlastním notebook Acer Aspire 5720G a aktuálně v něm mám HDD WD7500BPVX, ovšem přemýšlím nad výměnou na nějaké menší SSD. Využívám cca 50GB místa, takže by mi stačilo i menší SSD (do 250GB). Chtěl bych požádat o doporučení nějakého dobrého SSD, které se mi vleze do notebooku. Díky.

Odpovědi na otázku

Jakýkoliv 2,5" SATA SSD s kapacitou dle potřeby. S tím že nejvýhodnější jsou dnes 480GB - 1TB. Ale pokud ti stačí menší a nevadí ti horší poměr cena/kapacita, tak je to jedno.Pokud neplánuješ brzký nákup něčeho jiného, kam bys mohl SSD použít, klidně bych se spokojil i s levnějšími křápy typu Patriot Burst, který v kapacitě 240GB stojí cca 900,- a 480GB 1400,-. Pokud bys chtěl něco lepšího, koukni se na Kingston UV500 nebo Crucial MX500. Stojí jen o něco více, ale nejsou tak ojebané a mají záruku 5 let (Burst jen 3 roky).Ale vyhnul bych se Kingstonu A400, který je podobná cenová i parametrová kategorie jako Burst, ale byla tu s ním už spousta zbytečných problémů.