» Poradna » Notebooky

SSD miesto?

Ahojte. Pridal som do notasu miesto mechaniky SSD Adata disk (128Gb).Problém je v tom že mi ukazuje že disk má iba 1Gb.Raz mi ho toolbox ukázal, tak sa mi ho podarilo niejak napravit, no po reštartu notasu mi zasa ukazuje velkost 1Gb. Čo s tým?

Odpovědi na otázku

V prvé řadě zapoj ten disk do jinýho počítače, vymaž všechny oddíly, vytvoř nový a uvidíš, jestli je disk v pořádku. Pak se vrať a řekni, že je ten disk v pořádku.

A jestli není, snad nemusím psát čo dál.