SSD m.2 NVMe na tuhle základní desku

SSD, formát M.2 2280, M.2 PCI-Express NVMezda tyhle SSD půjde do téhle desky:asus maximus viii heroDík

Odpovědi na otázku

Viz specifikace výrobce:"1 x M.2 x4 Socket 3with M Key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support (both SATA & PCIE mode)"Vidíš tam 2280 a podporu PCIE mode?

Jo ale není tam nvme i tak to pojede?

PCIE = NVMe

Zkus si zjistit, co je NVMe. Alespoň, přes jakou sběrnici běží. Třeba jestli to náhodou nebude jedna z těch dvou (SATA / PCIe).

Proč by neměl jít ? Máš tam na něj slot. Manuál nemáš ? https://www.asus.com/cz/Motherboards/MAXIMUS-V...

ok dík