» Poradna » Windows (a jiné OS)

SSD je vidět v Biosu ale ne při instalaci windows 7

Dobrý den, mám základní desku Z97-p a nově koupený ssd disk v M.2 slotu Plextor PX-512M9PEG. V biosu po jeho aktualizaci disk vidím a mohu s ním pracovat a ve windows 10 ho vidím taky ( windows 10 jsou nainstalované na jiném hdd a po jejich spuštění hdd vidím a je naformátované, jen při instalaci windows 7 ho nikde nevidím v nabídce. prosím o radu. Děkuji vám.

Odpovědi na otázku

W7 ho neznají … nutno doplnit ovladač do instalačky.

Jj a to má být ovladač od samotného plextaru nebo desky na to m2?

Než bysto vykoumal, sehnal a integroval, použij raději hotvou https://goo.gl/6rghf2