SSD disk

Dobrý den,v mém PC mi umřel ssd disk Kingston SSDNow V300 - 120GB a už je to po druhé co se to stalo. Jednou šel vyreklamovat, ale teď už bohužel nejde je cca dva mesíce od koupě původního ssdčka... takže po záruce. Systém mi padá do bluescreenu, stejně jako u předchozího ssd všechno řešil servis. Bohužel teď vůbec nemám nějak přehled co se ssd disků týče jsou tu pořád nějaký novinky a blbosti. Cenu bych viděl kolem 1500-1800 +/- nějaká ta kačka. Jinak disk používám jen na systém (W10) + potřebné programy office, přehrávače, prohlížeče, atd...

Odpovědi na otázku

A jaký je vlastně dotaz? Dosud vidím větu oznamovací

Dotaz je jaký byste mi doporučili nový ssd disk ?...

podla mna otazka znie, ze chce kupit novy SSD

Je to mozne. Davam mu suhlas.

nechceStačí mu to jako odpověď?

A nebyla by lepší odpověď - co jsi k...a s těmi disky vyváděl, že ti dva SSD odešly?

Jedna série V300 i KC300 byla dost na h.., sami jsme reklamovali desítky kusů.

Měl je zapojené v PC ?... Nic víc se s nimi nedělo.... jakože taky mi to přijde, ale co s tím mám dělat ?... jediný co mi odchází jsou disky zdroj mám cca rok a první ssdčko mi odešlo ještě, když jsem měl starý zdroj. Teď mám Evga a předtím jsem měl enermax. Desku u druhého mám taky jinou, takže tou asi taky ne a nic víc me už nenapadá...

Když už, čirou náhodou, A-DATA, tak raději https://www.czc.cz/adata-premier-pro-sp920-1...

Transcend SSD 370SCena, vyvážený výkon, čipy MLC, dle testu vedl v TB zapsaných dat.