» Poradna » Notebooky

SSD disk

Dobrý večer všemU mého notebooku jsem se rozhodl vyměnit starý HDD disk za SSD disk. Dost lidí mi psalo že se tím notebook neskutečně zrychlí.Nicméně moje přijmi jsou v poslední době dost omezené protože jsme si kupovali s manželkou dům. Takže je nutné si pořizovat nový nebo je možné si koupit opotřebený levnější z bazaru konkrétně se jedná o Kingston SSD 124GB..

Odpovědi na otázku

Možné je cokoliv. To je jen na tobě. Ale když už bazar, tak se snaž, aby to mělo alespoň nějakou záruku. A ano, SSD umí počítač oživit, ale zázraky neumí. Pokud se jedná o nějakou starou jebku bez výkonu, tak nepomůže ani svěcená voda.

Ano jenže tam mi na mou otázku v komentářích nikdo neodpověděl tak to píšu sem jako nové téma

Tady nevidím žádnou otázku, to je oznámení. Pokud se chceš na něco zeptej, tak se zeptej větou tázací.

Pokud se chceš na něco zeptat, ......