SSD disk

Zdravím když mám SSD a něm je Windows, a když nainstaluje nějaké hry zpomalí se? Mám raději všechny hry stahovat do HDD?

Odpovědi na otázku

Ne nezpomalí se.Co tě může omezovat je kapacita SSD.

SSD je ideálně zvolit alespoň 250GB.. a ještě lépe 500GB.. Pak můžeš vše ládovat na SDD, které utáhne vše naprosto lehce jako silná lokomotiva..

"Pane Bože, Ty to vidíš". Alespoň dnes žádné stupidní otázky. A pokud to nedokážeš, tak nejlepší jsou ty nestupidní.

Pokud se ti tam dostane bordel tak se to samozrejme zpomali taky.Hry samotne nezpomali ani tocici hdd