SSD disk do počítače

Dobrý večer,chtěl bych se zeptat, mám ssd disk Samsung 860 EVO, a ono to po mě chce instalaci Data Migration a chtěl bych se Vás zeptat jestli to potřebuji tu instalaci data migration? Děkuji.

Odpovědi na otázku

ne

Pokud nepotřebuješ přenést data z předchozího disku na ten Samsung 860 EVO, pak Data Migration není potřeba instalovat.

do jednoho PC jsem taky kupoval 860 EVO a nejen, že jsem tam neinstaloval žádný SW od Samsungu, ono na tom počítači ani není Windows Ne, ten program nezbytně nepotřebuješ, pokud nechceš přenést data ze starého.

Nic takoveho neni potreba.Docela by mne zajimalo, co presne po Vas chce instalaci toho SW. :o)