» Poradna » Notebooky

SSD disk do noveho Notebooku

Zdravím, z rozbitého noťasu jsem si vyndal SSD M.2 PCIe disk a chtěl bych ho použít do nového, který si chci ještě koupit. Moje otázka zní jestli mají některé notebooky konektory na tento typ SSD navíc, či jestli je možné disk nějak zabudovat? Co třeba notebooky s eMMC diskem nebo s klasickym 2,5 diskem, nebývá tam SSD konektor/slot? Díky za pomoc.

Odpovědi na otázku

Ano, některé mají, některé ne. Pozor i jednotlivé podřady v základních řadách se mohou lišit.