SSD a maximální rychlost (nejede)

Ahoj, mám starou desku Gigabyte ga-pa65-ud3-b3 a SSD Patriot Burst.Rád bych na disku, pokud je to možné dosáhl maximální rychlosti 500 MB/s r/w.Nastavením BIOSU na AHCI, instalací radiců, zmenou portu na 6GB/s a novym kabelem jsem se dostal ze 200 MB/s na 348/240 MB/s, ale nevím co s tím dále.Je reálné se na tyhle hodonty, které uvádí výrobce nějak dostat? Co by mohlo disk brzdit, staré řadiče na desce?

Odpovědi na otázku

v tomto pripade porozmyslaj o zazracnom slovicku "up to" a ked to pochopis, dalej nad tym nerozmyslaj.

1.) Marvell 88SE9172 SATA 6 Gb/s je pomalejší a horší řadič než Intel H612.) Patriot Burst je levné pomalé a obyčejné SSD

Vybral sis low end SSD. Ty rychlosti jsou normální.

To je ono hromada lidí chce ušetřit za každou cenu tak koupí ten nejlevnější krám a potom se strašně diví že má disk malé rychlosti a nebo že se mu zasekává, šetřit je dobré ale ne za každou cenu.

Ale on ten SDD zase tak pomalý není, ale tam to bude brzdit spíš ta deska nebo řadič.

Brzdí to tak nějak samo sebe, stará pomalá deska, pomalý lowend SSD. Ale ty rychlosti jsou podle mě úplně v pohodě.SSD, co mám já, má mít čtení 3400 MB/s a zápis 2500 MB/s a jede mi to v benchmarku kolem 3200/2200, si nevybereš