Ssd a hhd

Dobrý den, chci se zeptat je dobrá kombinace SSD: Samsung 860 EVO 250GB na systém a HDD: WD Blue 1TB na ostatní ? Jedná se mi o to aby se mi při hrách rychle načítaly textury. Díky za odpověď.

Odpovědi na otázku

To snad záleží na tom, kde ty textury budou. Dá se udělat i kombinace, kde SSD funguje jako keš pro HDD (jen to znamená "ztrátu" kapacity). Možná zrovna na tohle by to bylo dobré. Např. Intel(R) Rapid Storage Technology.

no teď mám jen HDD disk úplně na všechno a ve hrách mám problém že se mi pozdě načítají lokace a textura, např.domy, tráva atd.

Pokud se to všechno vejde na SSD, máš vyhráno. Pokud ne nebo nechceš kupovat větší SSD, udělej to IRST - bude to prakticky stejně rychlé a s dostatečnou kapacitou (danou HDD).

Co chceš, aby se načítalo rychle, musíš dát na SSD. Jiná cesta není.