» Poradna » Programy

SSD a HDD

Mám problém že když si chci stáhnout hru na epic games tak se mi automaticky zvolí SSD a já nevím jak to přenastavit na HDD kde mám 5krát více místa. (Když si chci stáhnout hru která má více GB než je na SSD tak mi to napíše že to musím uvolnit místo a nejde mi to přepnout na HDD. Jde mi to přepnout na HDD ve chvíli kdy se ta aplikace vejde do SSD tak mi to nabídne do jaké to chci stáhnout

Odpovědi na otázku

Po kliknutí na instalaci Epic klient a nejen on nabídne cestu kam hru nainstalovat, tam lze tu cestu změnit kliknutím na patřičné tlačítko.Jinak vřele doporučuji hry instalovat na SSD a na HDD je maximálně odkládat, když je nehraju a když nemám na SSD víc místa. Ale to je pruda. Proto osobně v počítači nepoužívám mechanické disky vůbec.