SSD a HDD

Jaké kvalitní ssd do cca 1,5k na windows a pár her. A hdd přepokládám že vemu seagate barracudu 1TB nějaké jiné možnosti cenovka do těch asi 3tisíc díky

Odpovědi na otázku

Dohromady

SSD https://www.czc.cz/kingston-now-a400-120gb/2... HDD už jsi vybral správně

Jestli chceš dávat hry na SSD, tak přidej. Na 120GB budeš bojovat s místem.

Ak tam bude davat nenazrane hry, tak moze ist rovno na 512GB a vyssie.

To je fakt, ale 250GB je takový rozumný kompromis. Zato 120GB je málo i na běžnou práci.

Jestli je běžná práce s programem co má 150GB tak to málo je, ale jinak 120GB na běžnou práci stačí. Pokud chce na ten disk dávat nejnovější hry i s mody a nechce to pokaždé, když si bude chtít zahrát instalovat a po dohrání odinstalovávat tak bude málo i těch 500GB

Kluci nebojte se nebudu pracovat budu tam mít win10 a jednu hru nejspíše kingdomecome které má strašně dlouhý load to je vše. https://www.czc.cz/213702,110330/kody uvažoval jsem o tomhle protože seagaty maj vyprodané :(

A jediné co hraju mám na starém 500gb disku a mám stále 180gb místa.. A to většinu her stejně ani nehraju takže kdybych dělal čistku tak mam tak 300gb volné pohoda

A nebo spíše na battlegroundy které zabírají dokonce méně místa než kdc