SSD a HDD

Dobrý večer dalo by sa namontovat 1 ssd a 1 hdd do Asus x200ma :)

Odpovědi na otázku

Vzhledem k tomu, že výrobce uvádí jako uložiště pouze 2.5" SATA, ntb je bez mechaniky, tak si budete muset vybrat, zda HDD nebo SSD. Nejelegantnější řešení asi je do ntb SSD a do 2.5" rámečku vložit HDD a používat jej jako externí.

Ale na mojwindows.sk bolo že existuje nejaký slot m.2 ktorý sa dá pouzit na ssd..a zaujimalo by má ako ten slot vyzera a či ho má aj môj notebook.

Já si na NB běžně vystačil s 250GB, takže dnes si tam dej tohle:Samsung 850 EVO 500GB (465GiB)https://www.alza.cz/samsung-850evozáruka 5 let, disky se nesekají, umí pomocí RAM (2GB vyžadovány) zvýšit dočasně výkon, uvidíš že NB už bude pryč a disk stále funkční. Externí si můžeš koupit vždycky. Jestli nehraješ hry, rozděl si ho na 112GiB pro OS a 354GiB pro DATA. Externí si kup nějaký interní podle tvé kapacity a box, budeš si moci vybrat, rozhraní bude SATA, lepší možnosti reklamace.