» Poradna » Programy

SQL tabulky do ACCESSu

ahoj - chtěl bych si vyexportovat data, nebo alespoň strukturu tabulek z mysql a naimportovat ji do Accessu - jenom pro přehlednost abych si mohl udělat pohled na závislosti - existuje v Accessu nějaká možnost spustit SQL běžný SQL příkaz, který vytvoří tabulky a vloží data? Našel jsem jenom v databáze/dotazy možnost výběrových (SELECT) dotazů.

Odpovědi na otázku

V tých dotazoch (queries) sa dajú vytvoriť aj iné než výberové dotazy. Treba použiť Design View (žiadny wizard) a prepnúť sa do editovania SQL príkazu (cez pravý klik: SQL View).

Potrebujes nejaky nastroj, ktery udela reverse engeneering databaze a umi nactene struktury prevest pro jiny server.Podivej se treba na ceske Case Studio